הרוח יוצאת מהמפרשים? ביום חמישי כתבנו כי ההצבעה על רפורמת הבריאות של טראמפ תשפיע "על השוק כולו ולא רק על מניות הפארמה" וכך קורה בשעות אלה. החוזים על מדד ה-S&P נסחרים בירידות של קרוב ל-1% ונראה שהחולשה בשווקים עשויה להימשך גם בימים הקרובים.

כשלונו של דונלד טראמפ לגייס רוב לצורך ההצבעה על תכניתו הביאה אותו לדחות אותה, ובכך לשלוח סימני חולשה ברורים לשווקים בכל הנוגע לכוחו הפוליטי וליכולתו להוביל מהלכים מרחיקי לכת בתמיכת המפלגה הרפובליקנית.

גם השבוע יהיו לשווקים מספר הזדמנויות לעלות, אחד מהם יתרחש כבר מחר ב-19:50 (שעון ישראל), אז תעלה הנגידה ג'נט ילן לנאום בוושינגטון ואולי תנסה להרגיע את השווקים.

כמו-כן, אנו שבים ומזכירים כי היום ישובו שעות המסחר ל-16:30 עד 23:00 לאחר שבשבוע שעבר עברנו לשעון הקיץ.


מניות במוקדמספר מניות נעות בחדות לפני פתיחת המסחר. מניית הביוטק APOP מזנקת בכ-15% לאחר שהודיעה על השתלה מוצלחת במסגרת טיפול תאי הגזע כנגד סרטן אותו היא מפתחת.

מניית CALM נופלת ב-12% לפני פתיחת המסחר לאחר פספוס תחזית הרווח וההפסד. יצרנית הביצים הסבירה כי השוק תחרותי וחווה ירידות מחירים, על-כן היא צפויה לפתוח את יום המסחר בשפל של שנתיים.

מניה נוספת שיורדת בחדות לפני פתיחת המסחר היא GIII. רשת ההלבשה מצטרפת לחולשה המאפיינת את הסקטור כולו ויורדת ב-12% לפני פתיחת המסחר.


מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית MTNB ב-15.28%
מניית HGTM ב-15.13%
מניית PRTK ב-10.39%

יורדות:
מניית NE ב-6.58%
מניית CAMT ב-5.19%
מניית CLF ב-4.21%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>