וול סטריט שוב צוללת. בדקות אלה (12:00) נמצאים החוזים שוב עמוק בתחום האדום לאחר שאתמול לקחו הסוחרים קצת אוויר וסגרו את מדד ה-S&P בתוך טווח תנועה צר בווליום לא גבוה. המצב הזה לא צפוי היה להמשך זמן רב והתנודתיות תגבר ככל שיעברו הימים מבלי שהמדיניות של הבנקים המרכזיים בעולם תתבהר.

נכון לעכשיו עדיין איננו רואים פעולה נוספת מצידם של הבנקים המרכזיים של סין, יפן או אירופה, לכן מופנות כל העיניים אל הפדרל רזרב בתקווה להמשך הזרמת הכסף לשווקים ושימור המגמה הנוכחית של עליה במחירי נכסים.מניות במוקד

אתמול עלתה אפל לכותרות לאחר שהגארדיאן פרסם התכתבויות המוכיחות כי החברה מתכננת לקדם את פרוייקט המכונית החשמלית שלה באופן מהיר מהצפוי (פרוייקט טיטאן), לאחר שבכיריה סיכמו את התנאים לעריכת ניסויים ב-GoMentum Station, אחד המרכזים המאובטחים הגדולים בעולם לניסויי נהיגה במכוניות. ההערכות הן שברשותה של אפל כבר ישנה מכונית חשמלית בשלבים כמעט סופיים אך החברה סירבה להגיב. צפו להמשך ספקולציות בנושא זה.

שתי מניות ששוות מעקב בפתיחת המסחר היום יהיו Thor Industries (סימול: THO) שצנחה ב-4.5% לאחר המסחר אמש בעקבות גידול נמוך מהצפוי במכירות, ו-Mosaic (סימול: MOS), שחתכה את תחזית המכירות שלה ונפלה בכ-2.5% לאחר סיום המסחר.

חברות מדווחות היום לפני פתיחת המסחר:

AZO, KMX, CCL, CUK, CAG, DRI, FDS, GIS, HEO, HEOFF

חברות מדווחות לאחר סיום המסחר:
LPTH, CPRT, OGD


אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

17:00 - ארה"ב: מדד מחירי הבתים (יולי)