יום נפלא עבר על הסוחרים היומיים בוול סטריט. מדד ה-S&P פתח חזק והכניס שחקנים רבים ממש באזור השיאים שרשם לפני שבועיים. ההתנגדות בשיאים אלה עשתה את שלה והשוק שינה כיוון והחל לרדת עד שמחק לחלוטין את כל העליות שרשם במהלך היום. שעות הצהריים בוול סטריט הביאו איתן עליות קלות למשך שעה וחצי ואז נכנס ווליום גבוה שזרק את הקונים לאזור האדום והמדד סיים בירידה של 1.34%.

גם אפל לא נשארה אדישה וסיימה בירידות של כ-2%, ביום שבו הציגה לתקשורת שורה של מוצרים חדשים כמו אייפון 6s ואייפון 6s פלוס. המכשירים שהוצגו יהיו בעלי מסכים בגדלים של 4.7 ו-5.5 אינצ' בהתאמה והשיפור המשמעותי ביותר בהם הוא מסך מגע שמסוגל לזהות 3 רמות של לחיצה. אפל צפויה להמשיך לספק עניין לסוחרים בימים הקרובים כשהאנליסטים ינסו לחזות את מידת ההצלחה שצפויה למכשירים החדשים.

הלילה התפרסמו נתונים נוספים מסין והנתונים היו לא טובים. מדד המחירים ליצרן נפל באוגוסט בכמעט 6% בעוד האינפלציה דווקא עלתה לרמה של 2%. כאשר אינפלציה גבוהה מתרחשת בד בבד עם האטה בפעילות הכלכלית הדבר עשוי לרמוז על כך שנשק ההדפסה של הבנק הסיני עשוי להגיע למבוי סתום ולכן כדאי לעקוב.

חברות מרכזיות מדווחות:

שתי מניות הציגו תנודות חדות אמש לאחר סיום המסחר. חברת Box Inc (סימול: BOX) פרסמה דוחות טובים מהצפוי ועלתה כ-3%. החברה אמנם הפסידה ברבעון האחרון אך העלתה את תחזית ההכנסות לשנה הנוכחית.

לעומת זאת, מניה שממש התרסקה אתמול לאחר המסחר היתה Krispy Kreme Doughnuts (סימול: KKD) אחרי שפיספסה את התחזיות עם רווח למניה שהיה נמוך בכ-25% מהמצופה. המניה נמצאת כעת קרוב לגאפ באזור 13.20 מלפני שנתיים.