הצבעה חשובה במהלך הלילה
הצבעה חשובה במהלך הלילה
אחרי יום אדום במדדים הראשיים רשם אמש ה-S&P תיקון של כרבע אחוז. לפני מספר דקות סיימה ג'נט ילן לנאום בוושינגטון והסוחרים רצו לבחון את דבריה בהקשר של הנפילות החדות שלשום במטרה לזהות נכונות לתמוך במדדים ע"י העלאת ריבית פחות אגרסיבית - אך זה לא קרה.

אירוע נוסף שימשוך את תשומת לב הסוחרים הוא ההצבעה על תכנית ביטוח הבריאות של דונלד טראמפ. אירוע זה עשוי להשפיע על השוק כולו ולא רק על מניות הפארמה, כיוון שיעיד על יכולתו של טראמפ להוביל מהלכים משמעותיים בתמיכת המפלגה הרפובליקנית.

בינתיים בגזרת הסחורות, התאוששות נרשמה אמש בנפט לאחר פרסום המלאים של משרד האנרגיה. התיקון בזהב השחור הפתיע את הסוחרים שציפו להמשך ירידות, במיוחד על רקע עליה חדה מהצפוי במלאי חביות הנפט.

אירועים כלכליים שצפויים להתרחש מחר יהיו נאומיהם של הנגידים בולארד ודדלי בשעות 16:00 ו-17:00 (בהתאמה) ונתון הזמנות מוצרים בני קיימא שיפורסם מעט לפניהם ב-15:30.

אנו שבים ומזכירים כי מחר ישובו שעות המסחר ל-16:30 עד 23:00 כרגיל, זאת לאחר שבמהלך הלילה נזיז את המחוגים שעה אחת קדימה.

מניות במוקדמספר גבוה של מניות עולות היום לקראת פתיחת המסחר. נכון לרגע זה נסחרת מניית FEYE ב-8% על רקע צפי לגידול משמעותי בהכנסות החברה והעלאת דירוג מטעם בנק ההשקעות ג'יי. פי. מורגן.

מניה נוספת שעולה לפני פתיחת מסחר היא סופר-ואליו (SVU). מניית החברה שודרגה ע"י בנק ההשקעות RBC בשל התאוששות בזירה הגלובלית וכעת היא עולה ב-7%.

גם מניית PVH עולה ב-7%, זאת לאחר שהיכתה בשלושת החזיתות: הכנסות, רווחים וצפי לגידול ברווחים.

מניית FIVE עולה כעת ב-6% לפני פתיחת המסחר למרות הכנסות מעט נמוכות מהצפוי. הסיבה לעליה נובעת בעיקר מהתחזית האופטימית של החברה שצופה צמיחה שנתית של 20% עד שנת 2020.


למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית HTGM ב-54.32%
מניית SSH ב-18.36%
מניית VBLT ב-9.16%

יורדות:
מניית OEC ב-8.53%
מניית RARE ב-6.43%
מניית FI ב-6.11%

אירועים כלכליים חשובים להיום


14:45 - ארה"ב: ג'נט ילן נואמת בוושינגטון
16:00 - ארה"ב: מכירות בתים חדשים (פברואר)