עוד יום ירוק: הדולר לא עוצר
עוד יום ירוק: הדולר לא עוצר
אפקט טראמפ לא מרפה. הדולר ותשואות האג"חים ממשיכים לדהור למעלה לאחר שאתמול רשמו את יום העליות הרביעי ברציפות מאז בחירתו של טראמפ לנשיאות.

לתנודתיות הרבה בוול סטריט תורמת פקיעת האופציות שצפויה להתרחש בסוף השבוע ומייצרת שמועות רבות על רכישות או מיזוגים, רבות מהן אינן מבוססות ומקודמות ע"י כותבי האופציות. שמועה אחת שכזו עשויה להיות כוונת הרכישה של קוקה קולה (KO) שפורסמה אמש.

אם לא די בכל אלה, היום תורמים חברי הפד לעניין הרב בשווקים במספר נאומים מתוקשרים. בדקות אלה הודיע חבר הפד רוזנגרן על סבירות גבוהה מאוד לעליית הריבית בדצמבר, ומאוחר יותר בשעה 20:30 יהיה זה תורו של סטנלי פישר לעלות על דוכן הנואמים.

מניות במוקדלפני זמן קצר דיווחה טבע (TEVA) את תוצאותיה לבורסה הישראלית וכעת מגיבה המניה בירידות של 3% לפני תחילת המסחר. המניה, שהתאוששה מעט בעקבות בחירתו של טראמפ, עשויה לרכז עניין במהלך היום בוול סטריט.

חברה נוספת שזזה בחדות בדקות אלה היא Advance Auto Parts (סימבול:APP). מניית החברה מזנקת ב-14% בעקבות דוחות מוצלחים בהם היכתה את התחזיות וכעת נסחרת בקרבת השיא השנתי אותו רשמה בחודש יולי.

לקראת ה-Black Friday של יום שישי הבא, חברות מתחום הצרכנות מרכזות עניין רב. שתי מניות של חברות אלה עושות דרכן למטה בדקות הללו- מניית DKS ומניית ZOES,  שמפגינות חולשה לפני פתיחת המסחר ויורדות בכ-5%.


מניות נוספות מהסורקים של GTrade:

עולות: SHIP ב-25.45%, HOS ב-23.71%, ESEA ב-18.29%.
יורדות: BETR ב-20.19%, SAEX ב-20.12%, JONE ב-16.22%.