הדריכות לקראת הודעת ה-FED בשיאה. ווליום המסחר היה רק 80 מיליון מניות אתמול ב-SPY, הנמוך בשלושת השבועות האחרונים. התנודתיות הנמוכה של מדד ה-S&P עשויה להסתיים כבר היום כאשר שני נתונים כלכליים חשובים ידווחו לפני פתיחת המסחר: המכירות הקמעונאיות והתפוקה התעשייתית, פרסומים שבימים כתיקונם בהחלט מזיזים את השוק.

השקט היחסי לא הפריע כמובן לוול סטריט לספק את ההזדמנויות שהסוחרים ציפו לקבל בפתיחת שבוע השמועות והספקולציות של פקיעת האופציות:

* בארונס פרסמו כתבה בה נכתב כי מניית עליבאבא (BABA) עשויה להחתך ב-50%.

* AMD, שביום שישי התפרסמה כמי שעשויה להרכש ע"י מייקרוסופט, מחקה אמש את כל העליות.

* על חברת צ'יקוס (CHS) פורסם דיווח (בפעם המי-יודע-כמה) כי היא עשויה להירכש ע"י קרן השקעות פרטית. פרסומים דומים לגביה הופצו גם בפברואר השנה וביוני שנה שעברה כך שזה נראה כבר כעניין שבשגרה.

מניות מדווחות

שתי מניות הגיבו בחדות לדיווחים שלאחר המסחר אמש: Pebblebrook Hotel Trust (סימול: PEB) ירדה 5% לאחר שדיווחה על חודש אוגוסט חלש מהצפוי. חברת Gray Television (סימול: GTN), עלתה 10% לאחר שהודיעה כי תרכוש את תחנות הרדיו והטלוויזיה של חברת Schurz Comunications בסכום של 443 מיליון דולר.


שתי חברות בלבד צפויות לדווח היום: Netsol Technologiess (סימול: NTWK) ו-Versar (סימול: VSR). שתיהן ידווחו לפני תחילת המסחר.

אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

12:00 - אירופה: סנטימנט כלכלי לגוש היורו (ספטמבר)
15:30 - ארה"ב: מכירות קמעונאיות (אוגוסט)
16:15 - ארה"ב: תפוקה תעשייתית (אוגוסט)