דו"ח התעסוקה במוקד. מקווים לשיפור
דו"ח התעסוקה במוקד. מקווים לשיפור
חודש נובמבר יוצא לדרך ותחילת המסחר חוזרת לשעה 16:30. לאחר חודש עליות מרשים שכמותו לא נראה כבר 4 שנים ב-S&P, ינסו המדדים המובילים לאתגר את רמות השיא שרשמו באמצע השנה. מספר נתונים כלכליים מרכזיים דורשים תשומת לב השבוע, בהם נתוני הייצור של ארה"ב וסין, כאשר אלה של האחרונה חשובים יותר בעקבות חלקו היחסי של הייצור במשק הסיני.

אבל עם כל הכבוד לנתוני הייצור, מוקד השבוע יעמוד בסימן דוחות התעסוקה שצפויים להתפרסם בארה"ב ביום שישי. מדובר בדו"ח חשוב במיוחד שמגיע לאחר חודשיים רצופים בהן הכלכלה האמריקאית לא הצליחה לייצר כמות מספקת של משרות. נפילה של ממש עשויה להתפרש כתחילתה של מגמה ולדחיה כמעט ודאית של העלאת הריבית.

מניות במוקד

היום לפני פתיחת המסחר צפויה לדווח חברת ויזה (V) את תוצאותיה לרבעון השלישי ותנסה להמשיך את הראלי המפואר שלה (400% בחמש שנים). מהחברה מצפים להציג רווח של 63 סנט למניה על הכנסות של 3.57 מיליארד דולר. במהלך השבוע אנו צפויים לקבל את דוחותיהן של חברות מובילות בתחומן. בשוק הרכב צפויה לדווח טסלה (TSLA) ביום שלישי, יריבתה טויוטה תדווח יומיים לאחר מכן. פייסבוק מצופה להמשיך את המגמה החיובית של עמק הסיליקון ביום רביעי ובתחום האופנה צפויה מייקל קורס (KORS) לדווח ביום חמישי ולהתאושש מקריסה של למעלה מ-60% תוך שנתיים.

חברה נוספת שתדווח צפויה לעניין אותנו הישראלים מהפרספקטיבה המקומית, והיא נובל אנרג'י (NBL). החברה שממתינה בחוסר סבלנות לאישור מתווה הגז תפרסם את דוחותיה לפני פתיחת המסחר ועשויה לרמוז על כוונותיה במידה והמתווה לא יעבור. כמו-כן נלמד על מצבה הפיננסי לאור מחירי האנרגיה הנמוכים שעשויים להשפיע על נכונותה להשקיע את הסכומים הגבוהים הדרושים לפיתוח לווייתן.

הנפקה

היום צפויה להתחיל ולהסחר חברת First Guaranty Bancshares. החברה שרשמה הכנסות של 52 מיליון דולר בשנה החולפת גייסה  15.75 מיליון דולר במחיר מניה של 21 דולר למניה וצפויה להתחיל להיסחר עם הסימבול FGBI.


אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

17:00 – ארה"ב: סקר ה-ISM למגזר היצרני (אוקטובר)