ג'ק מה. עשה זאת שוב
ג'ק מה. עשה זאת שוב
חוזרים לעניינים. שני נתונים צפויים לספק היום תמונת מצב על הכלכלה האמריקאית: נתון מבקשי האבטלה לשבוע החולף שיפורסם ב-15:30 (שעון ישראל) וצופה 270 אלף מובטלים. ב-18:00 יפורסמו נתוני מלאי הנפט בארה"ב שעשויים להשפיע על הסחורה, שחידשה את הירידות בה עם 6 ימים שליליים רצופים. כמו-כן, יום ותיקי המלחמות (Veterans Day) כבר מאחורינו ופירוש הדבר הוא שמחזורי המסחר צפויים לעלות.

מניות במוקד

ענקית הקמעונאות הסינית עליבבא (BABA) תעמוד במוקד העניינים היום לאחר שאמש דיווחה על שיא מכירות של 91 מיליארד יואן  (כ-14 מיליארד דולר) ביום הרווקים הסיני. מדובר בנתון מכירות גבוה ב-50% מזה שנרשם בשנה הקודמת , גידול הנובע מחשיפה מוגברת למותגים בינאומיים וכוכבים שנרתמו לקמפיינים של החברה.

שתי מניות נוספות שיעניינו את הסוחרים הן אלה שזינקו אמש לאחר סיום המסחר. הראשונה היא Angie's List (סימבול: ANGI) שעלתה ב-11% בעקבות הצעת רכישה נוספת שקיבלה. ההצעה משקפת שווי שוק של 512 מיליון דולר לחברה שנסחרת נכון להיום בשווי של כ-460 מיליון דולר.

מניה נוספת שהצטרפה אליה היא פופאייז לואיזיאנה קיטצ'ן (PKLI), שקפצה ב-5% בעקבות פרסום דוחות טובים מהצפי. חשוב לשים לב ששתי מניות אלה נסחרות בדר"כ בפחות ממיליון מניות ליום, אך בעקבות ההודעות הן עשויות להתעורר.

מי שצפויה לדווח היום לאחר סיום המסחר היא ענקית ה-IT סיסקו (CSCO). המניה ירדה בכ-5% בימים האחרונים לקראת פרסום הדוחות והאנליסטים צופים לה רווח של 56 סנט למניה על הכנסות של 12.65 מיליארד דולר.

אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

15:00 – ארה"ב: בקשות ראשוניות לדמי אבטלה (7 בנובמבר)
18:00 – ארה"ב: מלאי נפט גולמי (6 בנובמבר)
21:00 – ארה"ב: הצהרת תקציב חודשית