ההאטה בסין מחריפה. הלילה פורסמו נתוני הסחר עבור הכלכלה השניה בגודלה ולפיהם רשמה המדינה גרעון מסחרי חודשי לראשונה מזה 3 שנים. באופן מפתיע, התכווץ הייצוא הסיני בכ-2% לעומת החודש הקודם ותרם לגרעון חודשי של 9.2 מיליארד דולר.

על אף הנתונים המפתיעים, לא ניכרת התרגשות של ממש בשווקים. נכון לרגע זה נסחרים החוזים על המדדים הראשיים בוול סטריט ביציבות כאשר הסוחרים ממתינים לנתוני התעסוקה שיפורסמו ביום שישי בשעה 15:30 (שעון ישראל).

עוד לפני פרסום הדוחות פורסם לפני שעה קלה סקר ה-ADP, הסוקר את מצב התעסוקה במגזר הפרטי ורבים רואים בו אינדיקטור חשוב לקראת דו"ח התעסוקה. הנתון שפורסם היום הציג גידול של 298 אלף בכמות המשרות לעומת צפי ל-185, ובכך גדלים הסיכויים לדו"ח תעסוקה טוב מהצפוי בעוד יומיים.


מניות במוקדמניות רבות יורדות בחדות לפני פתיחת המסחר, שתיים מהבולטות שבהן שייכות לתחום האופנה. מניית אקספרס (EXPR) צונחת ב-11%על רקע ירידה של 13% במכירות, ומניית URBN יורדת בכ-6% לאחר שיספסה את תחזית הרווח.

בניגוד אליהן, רשת האופנה לילדים Childrens Place (סימול: PLCE) עולה ב-8% לפני פתיחת המסחר על רקע דוחות טובים מהצפוי, עם רווח של 1.88 דולר למניה לעומת צפי ל-1.59 וכמו-כן הכפלת שיעור הדיבידנד.

מניה נוספת שעולה לפני פתיחת המסחר היא HRB. החברה שמספקת שירותי תכנוני מס הציגה הפסד נמוך מהצפוי ועולה ב-6% לפני פתיחת המסחר.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:

מניית PRKR ב-44.92%
מניית BIOC ב-18.83%
מניית XTLB ב-11.03%

יורדות:
מניית HIIQ ב-14.68%
מניית GEO ב-6.37%
מניית GGB ב-6.55%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום:15:15 - ארה"ב:
סקר התעסוקה של ה-ADP (פברואר)
17:30 - ארה"ב: מלאי הנפט הגולמי, משרד האנרגיה (מה-3 במרץ)