Gtrade software
Gtrade software
מערכת ה-Gtrade היא מערכת מסחר בבורסה האמריקאית, ואחת המתקדמות בעולם. יתרונה ניכר בכלי מסחר מתקדמים המובנים באופן ידידותי ונוח לשימוש. מהירות התגובה, זמינות נתוני השוק והמעבר הדינאמי בין חלונות התוכנה מאפשרים לכל סוגי הסוחרים לבצע את הקפיצה למסחר המקצועי בוול סטריט בצורה חלקה.

מפרט:

ביצוע מהיר - חלון הזנת פקודות מהיר ונוח. ממשק הזנה רספונסיבי המאפשר עבודה נוחה עם חלונות נוספים ומעקב נוח אחר הפקודות.

LEVEL 2 מלא - חלון ה-Level2 הינו רכיב בתוכנת המסחר, המציג מידע מפורט אודות מיקום הוראות הקניה והמכירה של כל הסוחרים בזמן אמת, ולכל רמות המחיר. בשונה מהגרף, חלון ה-Level2 יציג פקודות מכירה וקניה שעדיין לא בוצעו, ולכן אינכם רואים אותן על הגרף. פירוש הדבר הוא שאינכם צריכים לסמוך רק על יכולת הזיהוי הויזואליות שלכם - כאשר אתם מחפשים רמה של "תמיכה" על הגרף, מבט מהיר אל כלי ה-Level2 יגלה לכם לא רק אם התמיכה אכן קיימת, אלא גם כמה קונים ממתינים בה.

סורק מניות תוך יומי - תפקידו של סורק זה להתריע מיידית על כל מניה שפרצה לשיא או שפל חדש, יומי או שנתי. באפשרותכם לסנן את המניות עפ"י סוגן, מחזור המסחר שלהן, גודלן ועוד. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרמטרים החשובים לשיטתכם והמניות יחלו לרוץ. תוכלו לדפדף ביניהן, לבחון את הגרף, ואפילו להעזר בסורק החדשות לבחינת כדאיות העסקה.

פקודה משולבת - האם קרה שלא הספקת להזין את פקודת ההגנה בזמן? או אולי פחדת להיות רחוק מהמחשב כאשר פקודת הקניה בהמתנה? הימים הללו הסתיימו. מהיום באפשרותך להכין את פקודת הקניה והמכירה בו זמנית באמצעות פקודת משולבת של קניה עם סטופ.

פקודת GTC - אם ברצונכם לבצע עסקאות לטווח ארוך, לרשותכם עומדת פקודת ה-GTC (קיצור של "Good 'Til Cancelled"). פקודה זו תישאר במערכת המסחר ימים רבים, עד ביצועה או עד שתבוטל על ידכם, ועל כן מתאימה לאנשים עסוקים וכאלה אשר נגישותם לשווקים מוגבלת.

פקודת Range - כאשר אתם מחזיקים במניה, באפשרותכם לקבוע טווח מחירים מוגדר בה תמכרו אותה. מחיר עליון ומחיר תחתון אלה יכולים להישאר למשך כל יום המסחר ואף לפרק זמן ארוך יותר, בהתאם לצרכי המסחר שלכם.

סורק חדשות - סורק זה הוא אחד מכלי המסחר הייחודיים לג'נרל טרייד ונמצא בשימוש יום-יומי בקרב סוחרי וול סטריט. עבור המקצוענים, מקל הסורק על זיהוי מניות בעלות פוטנציאל עוד לפני שהתנודה החדה בהן מתרחשת. עבור מתחילים, סורק זה מאפשר ללמוד על התנהגותן של המניות השונות בתגובה לפרסומים השונים.

לוכד שורטים - בעזרת טכנולוגיה בלעדית השיקה ג'נרל טרייד את "לוכד השורטים" - כלי מיוחד במערכת המסחר המאפשר לך לבצע שורט על מניות שאינן זמינות למרבית סוחרי וול-סטריט.

גישה לכל הבורסה - סוחריה של ג'נרל טרייד רשאים לסחור בכל המניות מהרשימה הראשית בוול סטריט, ללא הגבלת מחיר מניה או שווי שוק. בנוסף זכאים הסוחרים לקנות ולמכור מניות של חברות המנפיקות את מניותיהן בוול סטריט, ובכך נחשפים להזדמנויות מסחר שאינן זמינות לסוחרי הבנקים, בתי ההשקעות והברוקרים האחרים.

שורט על כל המניות - כלל ידוע בשווקים הוא כי לאורך זמן הבורסות עולות, אך מה על המשקיע לעשות אם נקלע לתקופה של ירידות? פעולת ה"שורט" (מכירה בחסר) הינה אחת הפעולות החשובות ביותר עבור משקיעים וסוחרים, וזמינותה היא הכרח להצלחתם. פעולה זו מאפשרת לסוחר לתת הוראת מכירה על נייר שאינו בבעלותו, ובכך להרוויח מירידת מחירו.

מינוף - עבור סוחרים יומיים המורגלים במסחר המהיר של וול סטריט, מציעה ג'נרל טרייד את האפשרות לבצע עסקאות במינוף של עד פי 4. מסחר במינוף הינו בעל סיכון גבוה יותר ממסחר רגיל ועל כן כפוף למחלקת ניהול הסיכונים בחברה.

מעוניין לסחור במערכת ה-GTrade? אל תהסס לפנות אלינו - השאר פרטיך בטופס שמשמאל >>Download GTrade