לבקשת רבים מהסוחרינו, אנו יוצאים במסלול עמלות חדש, יחיד מסוגו בארץ:

סחור ללא הגבלה ושלם רק 700 דולר לחודש

בשלב הזה, פחות או יותר, עוצר את עצמו הקורא הממוצע וחושב: "700 דולר... זה נשמע הרבה". מכיוון שידענו ששאלה זו תעלה כבר בימים הראשונים לקיומו של המסלול, חשבנו שתמונה אחת תהיה טובה יותר מאלף מילים:כפי שניתן לראות בטבלה, חישוב שמרני כמו זה שביצענו מצביע על חסכון של אלפי שקלים לחודש (למעשה היינו שמרניים. רבים מהסוחרים בג'נרל טרייד הם סוחרים "כבדים", ושיטת המסחר שלהם מבוססת על כמות גדולה יותר של עסקאות יומיות ובכמות מניות גבוהה בהרבה).

אף על פי שאנו שמחים לחסוך לסוחרים שלנו כסף, לדעתנו, החסכון עצמו אינו היתרון היחיד במסלול זה, ואולי גם לא החשוב ביותר. יתרונו האמיתי של המסלול מתבטא בחופש שהוא מקנה לסוחר. נסביר.

סוחרים ותיקים נוהגים לומר שהמסחר בוול סטריט הוא 90% פסיכולוגיה ו-10% ידע. אחד החסמים הפסיכולוגיים הנפוצים ביותר הוא היכולת לחתוך הפסדים בזמן. כאשר אנו נכנסים לעסקה שנראית משתלמת, עמלת המסחר הופכת זניחה בהשוואה לרווח שלו אנו מצפים. אך כאשר כיוון עסקה כבר אינו ברור (וכך הן מרבית העסקאות), הסוחר, שצריך לסגור את העסקה, מתחיל "לקוות" שמחיר המניה ילך בכיוון שלו, כי סגירת העסקה ללא רווח מבטיחה לו הפסד מיידי (של העמלות).

לכן, הרעיון שבבסיס מסלול העמלה הקבועה הוא למנוע מאתנו את החסם הפסיכולוגי לביצוע פעולה כאשר היא נדרשת. הוא מאפשר לנו לא רק לחסוך כסף בחישוב החודשי, אלא גם לשפר את ביצועינו בתוך כך.

מתעניינים במסלול העמלה הקבועה? מלאו את הטופס שמשמאל >>


בברכה,
ג'נרל טרייד