לאחר שנים של חשיפה לשוק הישראלי, וול סטריט הגיעה לישראל.
בניגוד לבלי המסחר המוגבלים שלבורסה הישראלית, בבורסת וול סטריט תמצאו מגוון רחב של כלי מסחר בשני סוגי חשבונות שונים, אותם ניתן גם לשלב יחדיו:

חשבון מניות למתחילים

מעוניינים להיות הבעלים של גוגל? החזקה במניות אמריקאיות תהפוך אתכם הלכה למעשה לבעליהן של החברות הנסחרות. תוכלו לקנות ולמכור מניות במהלך המסחר (16:30 - 23:00 שעון ישראל) באמצעות תוכנת מסחר ידידותית ונוחה לשימוש.

למרות שמו, חשבון המניות אינו מוגבל רק לרכישת מניות של חברות בודדות. הוא מאפשר לקנות נכסים מורכבים אחרים, כגון תעודות סל שעוקבות אחר נפט, זהב, אג"חים ומטבעות ונכסים רבים נוספים.

אלמנט נוסף של חשבון המניות האמריקאי הוא האפשרות להרוויח גם מירידות בשוק. פקודת השורט, שלרוב אינה זמינה עבור מניות בבורסה הישראלית, ניתנת עבור מגוון רחב של מניות אמריקאיות ובכך מאפשרת חופש וגמישות החשובים למשקיעים וסוחרים כאחד.

חשבון מניות למקצוענים

עבור סוחרים משופשפים ומנוסים יותר, חשבון המניות מציע אפשרויות מסחר יוצאות דופן שאינן זמינות אצל אף ברוקר אחר:

מסחר לפני ואחרי שעות המסחר (Pre-Market ו-After-Hours):
כמה פעמים שמעתם על פרסום דוחות של אפל או פייסבוק לאחר סיום המסחר, ולא יכולתם להצטרף? בחשבון המניות האפשרויות השימושיות ביותר של חשבון המסחר הוא מסחר לפני ואחרי פתיחת השוק, תוך ניצול הזדמנויות שאינן זמינות לשאר הסוחרים.

פקודות חכמות:
פקודת GTC - בשביל לבצע עסקאות שאינן מוגבלות בזמן, לרשותכם עומדת פקודת ה-GTC (קיצור של "Good 'Til Cancelled"). הפקודה שהזנתם תופיע במערכת עד שתחליטו לבטלה. לא תצטרכו להמתין לגשת ולהזין אותה שוב ושוב מדי יום.

פקודת Range - מאפשרת לקבוע טווח מחירים מוגדר בה תמכרו מניה. המחיר העליון והמחיר התחתון שתקבעו יכולים להישאר למשך כל יום המסחר ואף לפרק זמן ארוך יותר, בהתאם לצרכי המסחר שלכם.

מינוף:
לאורך שנות קיומה היתה הבורסה האמריקאית אחת הזירות המרכזיות ליצירתם של מיליונרים ומליארדרים. סוחרים דוגמת ג'ורג' סורוס וג'סי ליוורמו השתמשו במינוף דרך קבע לשם צבירת עושר אגדי. בג'נרל טרייד, אנו מעניקים מינוף של עד פי 4 (בכפוף למחלקת הסיכונים של החברה). אם ברצונכם להשיג מינוף גבוה יותר, חשבון האופציות עומד לרשותכם.

מעוניין בחשבון במניות? השאר פרטים בטופס שמשמאל >>