גאווה ישראלית. וול-סטריט עשתה כבוד בסוף השבוע למניית כן-פייט (סימול: CANF), כששלחה אותה ממחיר 1.68 דולר למניה ל-7.85 בשיא. זינוק של למעלה מ-465% ביומיים.

סיפור הסינדרלה של כן פייט מדהים במיוחד כיוון שהחברה הישראלית כבר הייתה בדרך לקרקעית לאחר כשלון מהדהד בניסוי הפסוריאזיס שלה לפני חודשים אחדים. בקופתה של כן פייט נותרה כמות מזומנים מספקת לעוד חצי שנה בלבד של פעילות והיא איבדה כ-70% מערכה בתוך פחות מחצי שנה.

רגע לפני שהשאלטר ירד על החברה, היא הודיעה ביום חמישי בצהריים שמנהל התרופות והמזון האמריקאי, ה-FDA, אישר לתרופת המחקר שלה לטיפול בסרטן הכבד את "המסלול המהיר". משמעות ההודעה היא הצהרת אמון חד משמעית של ה-FDA בתוצאות הניסוי של החברה.

ההודעה, שהתפרסמה עוד לפני פתיחת המסחר בוול סטריט, לוותה בעליות של 25% בבורסה בתל אביב, שרמזו על הצפוי במסחר במניה בוול סטריט. לכאורה, לסוחרי היום היה זמן רב להגיע מוכנים למסחר בניו יורק כשהם מוכנים עם כפתור ה-'קנה'. בפועל, הם לא היו יכולים לממש את היידע המוקדם שהיה להם.בכל מצב עניינים הוגן ובריא, תיק המסחר של הסוחרים הישראלים היה אמור להפוך למכונת מזומנים. רק שבמניית כן פייט, הכסף נלקח מהם עוד לפני שהגיעו אליו. המכשול הראשון של הסוחרים הישראלים היה שעות המסחר: הסוחרים היומיים הישראלים נאלצו לסגור פוזיציות כבר אחר הצהריים עם תשואה של 25% בלבד, ולהעביר את המקל לחבר'ה מוול סטריט.

הבעיה השניה והמרכזית של של הסוחרים הישראלים, הייתה חוסר יכולת לתרגם את היידע לכסף. הסוחרים המקומיים סגרו את הפוזיציות שלהם בישראל ורצו למערכות המסחר שלהם בחו"ל, רק כדי לגלות שהמניה כלל לא מופיעה בהן.

כיוון שכן-פייט נמנית על קבוצת המניות "הקטנות", רוב מוחלט של הברוקרים לא מאפשר לסוחרים נגישות למניה. בג'נרל טרייד אנחנו מאמינים שהמשימה שלנו היא לאפשר לכם להחליט. אנחנו לא מתערבים בשיקול הדעת שלכם. כל המניות זמינות במערכת המסחר שלנו ללא יוצא מהכלל. ההחלטה היא שלכם, לא שלנו.

עוד באתר


ייתר על כן, סורקי המניות שלנו אותתו בעוצמה במשך יומיים והעניקו לסוחרים שלנו יתרון משמעותי. המניה הופיעה בסורק הבלעדי High-Low Alerts עם נפח מסחר חריג. למעשה, עם כל שיא שנקבע במניה היא הופיעה מחדש אצל הסוחרים. בנוסף, היא גם הופיעה בסורק החדשות של מערכת המסחר שלנו בהבלטה.

 

ב-General Trade חרטנו על דגלנו מקצוענות בכל מחיר. אנחנו מעניקים ללקוחותינו בעולם ובישראל גישה למערכות המסחר המתקדמות והמקצועיות ביותר. לקוחותינו נהנים ממגוון פקודות חכמות על כל המניות וה-CFD בשוק האמריקאי, לרבות 40 סורקי מניות בלעדיים שמעניקים לסוחרים יתרון משמעותי במסחר.