פערי מידע. ההבדל בין סוחר מצליח לסוחר מתוסכל לעיתים תכופות נובע מפערי מידע. סוחר שהאינפורמציה הועברה אליו מראש או בזמן אמת יוכל לתרגם אותה לרווחים. סוחר, שהמידע הגיע אליו באיחור, יוכל, לכל היותר, לנסות להצטרף למהלך. על פי רוב, קבלת מידע באיחור תוביל לכניסה מאוחרת. רדיפה אחר מניות היא תעודת ביטוח לתסכול תמידי.

שני סורקי מניות שיעשו עבורכם את ההבדל ביחד ולחוד הם סורקי ה - High/Low Alerts וסורק החדשות. סורק ה - High/Low Alerts יעדכן אותנו בכל רגע נתון במניות ששוברות שיאים חדשים ובמניות שיורדות לשפלים חדשים. אנחנו נוכל לזהות איתותים עוצמתיים חוזרים ונשנים במניה ונבין, שככל הנראה, קורה משהו חריג.

בשלב זה סורק החדשות יבוא לעזרתנו. הוא אוגר את החדשות שמתפרסמות על כל המניות בוול סטריט ומנדב לנו את המידע שניות לאחר פרסום הידיעה. אנחנו יכולים לבצע סינון על פי נושא או מניה והחדשות הרלוונטיות יזרמו מיידית ובזמן אמת. כעת, ההחלטה שלנו תהא מושכלת. נוכל לראות תנועה של מניה ומיד ובמקביל להבין מה גרם לתנועה. אין יותר צורך לרדוך אחר מניות. השילוב בין הסורקים מעניק לנו את כל הכלים להצטרף למהלך בתחילת הדרך. אין יותר פערי מידע. הכל נגיש, זמין וברור.

איך זה עובד בפועל

תקשורת הכלכלה נוהגת לפרסם את החדשות רטרואקטיבית. לאחר מהלכים גדולים, היא מדווחת. 40 הסורקים השונים של Gtrade מעניקים לכם את כל המידע הנחוץ מראש. זה בדיוק מה שקרה במניית CANF שזינקה ב-465%.

סורק ה - High/Low Alerts עדכן מראש את הסוחרים על נפחי המסחר הגדולים שנכנסים למניה ושולחים אותה לגבהים חדשים. סורק החדשות עדכן הרבה לפני התקשורת, שמנהל התרופות והמזון האמריקאי, ה-FDA אישר לחברה את המסלול המהיר לאישור התרופה.

מניית CANF מופיעה כידיעה ראשית ומרכזית בסורק החדשות


מניית CANF מופיעה בסורק High/Low Alerts


מקרה זהה התרחש במניית AQXP, שאותתה בעוצמה בסורק המניות והופיעה כידיעה הראשית בסורק החדשות. הסוחרים שלנו נהנו מהיכולת להגיב בזמן אמת ורשמו רווחים נהדרים במניה. תודה לאמיר שיבי, שסוחר ב-Gtrade, ושיתף אותנו ברווחים שלו. אדיר שלח לנו צילום מסך עם רווח של 12,932 דולר (50,434 שקלים) במניה.

לדבריו, הוא קיבל החלטה לפתוח פוזיציה על AQXP לאחר שראה אותה מופיעה בשני הסורקים. הוא הבחין בזמן אמת בסורק החדשות בידיעה הראשית, שפורסם שהמניה רשמה הצלחה בניסוי בתרופה חדשה, כשבמקביל היא החלה להבהב ללא הפסקה בסורק המניות. זה השלב שלדבריו הוא החליט לפתוח פוזיציה והיה מהראשונים שהמריאו עם המניה.

צילום חשבון המסחר ששלח לנו אדיר שיבי


החדשות מתפרסמות בתקשורת אחרי סיום המהלך 


רוצים ללמוד עוד על סורקי המניות של GeneralTrade - תקליקו כאן ונציג ייצור אתכם קשר