ג'נרל טרייד הוקמה ב-2009 והיא כיום מהברוקרים המובילים למסחר בוול סטריט. מראשית דרכה מקפידה החברה על הצבת הסוחר במרכז, מתן יחס אישי ותמיכה לכל לקוח בהתאם למאפייניו. 

ג'נרל טרייד מאמינה כי המסחר המקוון בוול סטריט אינו מוצר מותרות כי אם הכרח חיוני לכל משק בית, על כן שואפת החברה להנגישו לכלל הציבור באמצעות כלי מסחר נוחים לשימוש ומענה לצרכיהם של הסוחר המתחיל והמקצועי כאחד.

מערכות המסחר של החברה נמצאות בחזית הקדמה הטכנולוגית ומכילות סורקי מניות, סורקי חדשות, רשימות מעקב, מערכת Level2 וכלים נוספים המיועדים לכל סוגי הסוחרים. 

לחברה בלעדיות על מערכת המסחר המתקדמת Gtrade, המאופיינת בכלי מסחר מתקדמים, נוחות שימוש, זמינות נתוני שוק ומעבר דינמי בין חלונות התוכנה המאפשרים לכל סוחר לבצע את הקפיצה אל המסחר המקצועי בוול סטריט תוך זמן קצר.

לקוחות ג'נרל טרייד זכאים לעמלות הזולות ביותר למסחר בוול סטריט ולשירותי הדרכה וליווי אישיים. מרגע הצטרפותו של הלקוח לחברה, מספקת לו ג'נרל טרייד מעטפת בטחון מקיפה לכספו תוך שמירה על סביבת מסחר הוגנת ושקופה. באפשרותו להפקיד את כספו בארץ או בחו"ל, בשקלים או במט"ח, בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו.
 

משרדי ג'נרל טרייד